пятница, 4 ноября 2011 г.

Helloween 2011

I'm not keen of Helloween, but this year I had been invited to one homeparty.
(me and Kate)
(Marina)
(Taya and Marina)
(Ann, me and Kate. Here we look like punk-zombie-band I think)
(Ann [RockBeaute] and big bottle ;D )
(I'll go for you!)


Комментариев нет:

Отправить комментарий